WINDSOR CO Čtyřmístná rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem Diane - pravý roh

WINDSOR CO Čtyřmístná Rozkládací Sametová Pohovka S úložným Prostorem Diane - Pravý Roh

WINDSOR CO Čtyřmístná rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem Diane - pravý roh

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:WINDSOR & CO
Cena:59290.00 Kč
WINDSOR CO Čtyřmístná rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem Diane - pravý roh 4 (80%) 35 hodnocení

✅ Použité materiály: zamat, masivní borovicové dřevo, čalounická lepenka, dřevotříska, kovové pružiny, stříbrné dřevěné nožičky .Celkové rozměry – délka 260 × šířka 188 × výška 87 cm, rozměr úložného prostoru – 140 × 70 cm, rozměr na spaní – 214 × 146 cm, šířka sedadla – 142 cm, výška sedadla od podlahy – 43 cm, hloubka sedadla – 58 alebo 80 (v závyslosti na polohe snímateľnej opierky) cm.Maximální nosnost: 400 kgMatrace: Zig-Zag pružiny, vysoko odolná polyuretánová pěna 30-35 kg/m³.Dva dekorační a jeden funkční polštář s rozměrem 70 × 60 a 65 × 30 cm součástí balení.Syntetická imitace sametu s vyšším leskem. Vysoká odolnost vůči pachu. Velmi jemný a měkký materiál. 320 g /m², 100% polyester.Hodnota Martindale je 100 000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Běžné nečistoty a prach pravidelně vysajte vysavačem nastaveným na nízký výkon s jemnou hlavicí, popřípadě jemně otírejte suchou utěrkou. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny pro daný typ materiálu. Nečistoty způsobené tekutinami či mastné skvrny urychleně odstraňte vlhkým hadrem, teplou vodou a šetrným čistícím prostředkem. Nikdy nesušte fénem, žehličkou, či jiným agresivním tepelným zdrojem. Nábytek udržujte v dostatečné vzdálenosti od topného zařízení (cca 60 cm). Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky na bázi bělidel a amoniaku. Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.


 • BEPUREHOME Sametové křeslo Rodeo
  BEPUREHOME Sametové křeslo Rodeo

  Moderní a odolné křeslo Rodeo. Výška sedadla je 45 cm, hloubka 60 cm. výška područek je 68 cm. Tkanina ze 100% polyesterového sametu se..

  18490.00 Kč
 • ACTONA Křeslo Ramsey – šedá
  ACTONA Křeslo Ramsey – šedá

  > hodnota Martindale je 25.000 (tato hodnota udává míru odolnosti proti oděru, pro běžné používání v domácnosti vyhovují látky, u..

  6390.00 Kč
 • KARE DESIGN Křeslo Vicky Dschungel - zelené
  KARE DESIGN Křeslo Vicky Dschungel - zelené

  KARE DESIGN Křeslo Vicky Dschungel - zelené: Hledáte pohodlné křeslo pro pohodovou relaxaci u televize, kávy nebo dobré knihy? Křeslo Vicky je..

  13490.00 Kč
 • KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson – stříbrné
  KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson – stříbrné

  KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson - stříbrné: Hledáte pohodlné křeslo pro příjemnou relaxaci? Křeslo Vicky Wilson je tím pravým designovým..

  12890.00 KčHledáte Pohovky? V sekci domov | nábytek | křesla a pohovky je možné objevit jedinečné windsor co Čtyřmístná rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem diane - pravý roh!
© 2022Kontakt