MILO CASA Pětimístná rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem Mario - pravý roh

MILO CASA Pětimístná Rozkládací Sametová Pohovka S úložným Prostorem Mario - Pravý Roh

MILO CASA Pětimístná rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem Mario - pravý roh

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:MILO CASA
Cena:61790.00 Kč
MILO CASA Pětimístná rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem Mario - pravý roh 2,5 (50%) 27 hodnocení

✅ Použité materiály: zamat, masivní borovicové dřevo, čalounická lepenka, dřevotříska, kovové pružiny, stříbrné kovové nožičky.Celkové rozměry – délka 270 × šířka 233 × výška 87 cm, rozměr úložného prostoru – 200 × 90 × 14 cm, rozměr na spaní – 200 × 127 cm, šířka sedadla – 144 cm, výška sedadla od podlahy – 42 cm, hloubka sedadla – 64cm.Maximální nosnost: 500 kgMatrace: pružiny, vysoko odolná polyuretánová pěna 30 kg/m³.Luxusní plyšový materiál s delikátním leskem. Díky vyššímu vlasu může materiál časem mírně změnit svoji strukturu. Velmi jemný a měkký na dotyk. 100% polyester.Hodnota Martindale je 100 000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Běžné nečistoty a prach pravidelně vysajte vysavačem nastaveným na nízký výkon s jemnou hlavicí, popřípadě jemně otírejte suchou utěrkou. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny pro daný typ materiálu. Nečistoty způsobené tekutinami či mastné skvrny urychleně odstraňte vlhkým hadrem, teplou vodou a šetrným čistícím prostředkem. Nikdy nesušte fénem, žehličkou, či jiným agresivním tepelným zdrojem. Nábytek udržujte v dostatečné vzdálenosti od topného zařízení (cca 60 cm). Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky na bázi bělidel a amoniaku. Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.


 • BEPUREHOME Sametové křeslo Rodeo
  BEPUREHOME Sametové křeslo Rodeo

  Moderní a odolné křeslo Rodeo. Výška sedadla je 45 cm, hloubka 60 cm. výška područek je 68 cm. Tkanina ze 100% polyesterového sametu se..

  18490.00 Kč
 • ACTONA Křeslo Ramsey – šedá
  ACTONA Křeslo Ramsey – šedá

  > hodnota Martindale je 25.000 (tato hodnota udává míru odolnosti proti oděru, pro běžné používání v domácnosti vyhovují látky, u..

  6390.00 Kč
 • KARE DESIGN Křeslo Vicky Dschungel - zelené
  KARE DESIGN Křeslo Vicky Dschungel - zelené

  KARE DESIGN Křeslo Vicky Dschungel - zelené: Hledáte pohodlné křeslo pro pohodovou relaxaci u televize, kávy nebo dobré knihy? Křeslo Vicky je..

  13490.00 Kč
 • KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson – stříbrné
  KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson – stříbrné

  KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson - stříbrné: Hledáte pohodlné křeslo pro příjemnou relaxaci? Křeslo Vicky Wilson je tím pravým designovým..

  12890.00 Kč
 • ACTONA Křeslo Batilda – A1 – šedá
  ACTONA Křeslo Batilda – A1 – šedá

  > hodnota Martindale 25.000 (tato hodnota udává míru odolnosti proti oděru, pro běžné používání v domácnosti vyhovují látky, u kterých..

  6632.00 Kč
 • VTWONEN Křeslo Lofty
  VTWONEN Křeslo Lofty

  Křeslo Lofty je čalouněné pevnou látkou s Martindale 30 000 a je tak vhodné pro intenzivní používání. Výška sedáku je 46 cm, šířka 65..

  10290.00 Kč
 • KARE DESIGN Křeslo s opěrkou Lady Velvet Stitch - královská modř
  KARE DESIGN Křeslo s opěrkou Lady Velvet Stitch - královská modř

  KARE DESIGN Modrá čalouněná židle s područkami Lady: Modrá čalouněná židle s područkami Lady Velvet Stitch má charakteristický tvar s..

  6690.00 Kč
 • BEPUREHOME Otočné křeslo Woolly
  BEPUREHOME Otočné křeslo Woolly

  Otočné křeslo Woolly je potažené velmi měkkou látkou. Výška sedáku je 46 cm, hloubka 60 cm a šířka 56 cm. Maximální nosnost křesla je..

  25390.00 Kč
 • ACTONA Křeslo Center − zelená
  ACTONA Křeslo Center − zelená

  > hodnota Martindale: 25.000 (tato hodnota udává míru odolnosti proti oděru, pro běžné používání v domácnosti vyhovují látky, u kterých..

  4922.00 Kč
 • KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson – modrozelené
  KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson – modrozelené

  KARE DESIGN Křeslo Vicky Wilson - modrozelené: Hledáte pohodlné křeslo pro příjemnou relaxaci? Křeslo Vicky Wilson je tím pravým designovým..

  12890.00 KčHledáte Pohovky? V sekci domov | nábytek | křesla a pohovky je možné objevit jedinečné milo casa pětimístná rozkládací sametová pohovka s úložným prostorem mario - pravý roh!
© 2022Kontakt