Tescoma krájecí deska PRECIOSO 26x16 cm

Tescoma Krájecí Deska PRECIOSO 26x16 Cm

Tescoma krájecí deska PRECIOSO 26x16 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Krájecí desky
Dodavatel:Tescoma
Cena:219.00 Kč
Tescoma krájecí deska PRECIOSO 26x16 cm 4 (80%) 29 hodnocení

✅ Oboustranná krájecí deska vynikající pro přípravu i podávání potravin.   V  krájecí deska PRECIOSO vyniká?   Krájecí deska PRECIOSO je vyrobená revoluční technologií nanoCARE™ a má řadu jedinečných vlastností: nenačichává nezabarvuje se je antibakteriální je ekologická, po použití ji stačí bez saponátu opláchnout. Díky povrchové úpravě technologií nanoCARE™ nezůstávají na povrchu krájecí desky barevné skvrny ani zápach z pokrmů.  Veškeré nečistoty lze smýt pod tekoucí vodou bez použití saponátu, což přispívá k ochraně životního prostředí. Krájecí desky PRECIOSO se snadno udržují čisté a jsou vynikající nejenom pro přípravu potravin, ale i pro jejich podávání.   Jaké má krájecí deska PRECIOSO další výhody?   žlábky pro zachytávání tekutin odměrka pro přesné krájení zóna s hroty pro komfortní krájení rajčat apod. oboustranná protiskluzová úprava.   Materiál: Prvotřídní odolný plast upravený technologií nanoCARE™. Údržba: Vhodné do myčky.  Záruka: 3 roky. 


 • Tescoma krájecí deska VITAMINO
  Tescoma krájecí deska VITAMINO

  Krájecí prkénko je věc, bez níž se neobejde ani kuchař-začátečník. Objevte světovými designovými cenami ověnčenou krájecí desku..

  529.00 Kč
 • Tescoma krájecí deska PRESTO 26x16 cm
  Tescoma krájecí deska PRESTO 26x16 cm

  Vynikající ke krájení a servírování pokrmů, určeno pro každodenní intenzivní použití. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu,..

  149.00 KčHledáte Plastová kuchyňská prkénka? V sekci krájení | krájecí desky je možné objevit jedinečné tescoma krájecí deska precioso 26x16 cm!
© 2021Kontakt