Tescoma čokoládové fondue DELÍCIA

Tescoma čokoládové Fondue DELÍCIA

Tescoma čokoládové fondue DELÍCIA

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fondue
Dodavatel:Tescoma
Cena:749.00 Kč
Tescoma čokoládové fondue DELÍCIA 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Čerstvé ovoce máčené v rozpuštěné horké čokoládě, to je zaručený recept na skvělé pohoštění při každé rodinné oslavě a dětské party.   V čem je čokoládové fondue DELÍCIA výjimečné?   V elektrickém čokoládovém fondue DELÍCIA připravíte snadno a rychle lahodné fondue z bílé, hořké nebo mléčné čokolády. Pak stačí naporcovat jahody, banán, hroznové víno nebo mandarinku a připravené ovoce můžete v horké čokoládě namáčet a pochutnávat si. Oproti původnímu keramickému fondue, ve kterém se čokoláda v misce rozpouštěla hořící svíčkou, má elektrické čokoládové fondue DELÍCIA celou řadu výhod.  Na rozdíl od keramického například v elektrickém fondue nehrozí, že by rozpuštěná čokoláda v misce vyschla, nebo se dokonce připálila.   Přístroj má 2 stupně zahřívání: stupeň s vyšší teplotou 60 °C slouží pro rychlé rozpouštění čokolády.   stupeň s nižší teplotou 40 °C slouží pro uchování čokolády v rozpuštěném stavu během podávání.    Používání elektrického čokoládového fondue je naprosto bezpečné, riziko opaření při přípravě ani podávání fondue nehrozí. Pořádání fondue party se mohou bez obav plně zúčastnit i děti.  Miska s antiadhezním povlakem na rozpouštění čokoládového fondue je opatřena přenášecí rukojetí s nálevkou. Rozpuštěnou čokoládou můžete díky tomu kdykoliv bezpečně přenést a pohodlně dekorovat moučníky nebo plnit silikonové formičky při výrobě čokoládových pamlsků.   Jaké má čokoládové fondue DELÍCIA další výhody?    6 fondue vidliček můžete během podávání odložit na okraj misky   s ochranným víčkem pro uchování nespotřebované čokolády v lednici   vidličky se neztratí, skladují se v misce uzavřené víčkem vložené v přístroji   Materiál: vyrobeno z kvalitního odolného plastu, kovová miska s prvotřídním antiadhezním povlakem.  Údržba: víčko, rozpouštěcí miska, rukojeť a fondue vidličky vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma plynový hořák SIESTA
  Tescoma plynový hořák SIESTA

  Prvotřídní plynový hořák pro komfortní a bezpečnou přípravu masového, sýrového a čokoládového fondue v soupravě Fondue SIESTA pro 6..

  929.00 Kč
 • Set na čokoládové fondue
  Set na čokoládové fondue

  Keramický set na čokoládové fondue se stane vaším přítelem na rodinných oslavách, večírcích nebo při romantických večerech...

  219.00 Kč
 • Kela 11dílná sada Fondue COMORE
  Kela 11dílná sada Fondue COMORE

  Fondue set COMORE z pravé litiny a nejkvalitnější nerezové oceli je vynikající pro přípravu a stylové podávání čokoládového nebo..

  1295.00 Kč
 • Kela 6dílná sada fondue vidliček BELANA, nerez
  Kela 6dílná sada fondue vidliček BELANA, nerez

  Fondue vidličky jsou vynikající pro přípravu masového, sýrového a čokoládového fondue. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli s..

  355.00 Kč
 • Kela 22dílná sada Fondue smalt LUGANO, černá
  Kela 22dílná sada Fondue smalt LUGANO, černá

  Fondue je dnes labužnickou událostí a zpestřením při posezení s přáteli. Postupně si získává po celém světě stále více..

  2295.00 Kč
 • Kela 6dílná sada fondue lžíc BELANA, nerez
  Kela 6dílná sada fondue lžíc BELANA, nerez

  Fondue lžíce budou skvělým doplňkem k dipům, omáčkám a jiným pokrmům. Jsou vyrobeny z nerezové oceli s plastovými koncovkami...

  229.00 KčHledáte Fondue sady? V sekci stolování | fondue je možné objevit jedinečné tescoma čokoládové fondue delÍcia!
© 2021Kontakt