Bissell 2225N multifunkční vysavač Crosswave Pet Pro

Bissell 2225N Multifunkční Vysavač Crosswave Pet Pro

Bissell 2225N multifunkční vysavač Crosswave Pet Pro

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Bissell
Cena:9359.00 Kč
Bissell 2225N multifunkční vysavač Crosswave Pet Pro 5 (100%) 27 hodnocení

✅ S tyčovým vysavačem Bissell CrossWave Pet Pro 2225N bude úklid vašich podlah mnohem rychlejší, jednodušší a důkladnější. Tento multifunkční pomocník 3 v 1 byl navržen pro majitele domácích mazlíčků. Silný motor o výkonu 560 W si totiž snadno poradí se všemi nečistotami, dokonce i se zvířecí srstí. Navíc se nemusíte omezovat pouze na tvrdé podlahy, protože přístroj je určen i na úklid koberců, dlaždic, dřevěných podlah, linolea aj. Tyčový vysavač Bissel CrossWave Pet Pro 2225N má mnoho výhod pro každodenní využití. V jednom kroku vysaje, vytře a dokonce i vysuší podlahy aúklid po vašich čtyřnohých kamarádech tak bude opravdu efektivní. Pouhým stisknutím tlačítka přepnete z vysávání na mytí a sušení podlah. Revoluční systém lze doplnit také o eliminaci zvířecího zápachu, a to s použitím speciální čisticí formule. Výkyvná hlava v úhlu 60° se snadno přizpůsobí různým překážkám v domácnosti, díky tomu snadno uklidíte také kolem nábytku či v rohu místnosti. S praktickým LED osvětlením vám neunikne žádné smítko. Měkčená kolečka jsou šetrná i k choulostivým povrchům a s přívodním kabelem o délce 7,62 m bude i úklid větších prostor pohodlný. 


 • Artgos Umyvadlo 25 l, šedá
  Artgos Umyvadlo 25 l, šedá

  Šedá oválná plastová nádoba je skvělý pomocník do domácnosti. Její využití je opravdu široké. Může sloužit jako úložný prostor..

  209.00 Kč
 • VILEDA Vileda Spin Clean mop 161821
  VILEDA Vileda Spin Clean mop 161821

  Vileda Spin & Clean je rotační mop s plochou mycí hlavicí kulatého tvaru. Prostorný kbelík naplníte vodou až po vyznačenou rysku a..

  749.00 Kč
 • 4Home Náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray
  4Home Náhradní potah pro Mop Easy Quick Spray

  Náhradní hlavice je určena pro Mop Easy Quick Spray (objednací číslo mopu 801980) značky 4Home, se kterým spolehlivě vytřete dlaždice..

  89.00 Kč
 • Orion Vědro s výlevkou HOBBY, 10 l
  Orion Vědro s výlevkou HOBBY, 10 l

  Praktický kulatý plastový kbelík disponuje pohodlným držadlem, které snadno umožňuje přenášení. Najde si své místo v koupelně,..

  119.00 KčHledáte Mopy a úklidové soupravy? V sekci dům a zahrada | domácnost | Čisticí prostředky v domácnosti | Úklidové pomůcky je možné objevit jedinečné bissell 2225n multifunkční vysavač crosswave pet pro!
© 2022Kontakt