Dětská židle knorr® - Pink Lady

Dětská židle Knorr® - Pink Lady

dětská židle knorr® - Pink Lady

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sedací soupravy a nábytek
Dodavatel:Knorrtoys
Cena:1241.00 Kč
dětská židle knorr® - Pink Lady 3,75 (75%) 26 hodnocení

✅ Tato dětská židle z hraček knorr® inspiruje všechny děti svým pohodlím. Nejen sedadlo, ale i područky jsou vyrobeny z měkké pěny a potažené bavlnou. Díky skvělé barvě a barevnému potisku je to absolutní poutač v dětském pokoji. Vaše dítě se bude v této židli cítit bezpečně a vyzve k odpočinku a spánku spaní. Díky této pěně je sedadlo mimořádně lehké a přesto stabilní. I ti nejmenší jsou schopni bez námahy posunout židli po místnosti. Podrobnosti: Rozměry: 51 x 34 x 42 cm Plocha sedadla: 26 x 26 Hmotnost: 745 gramů Obal materiálu: 100% bavlna Výplň materiálu: pěnový materiál Maximální zatížení až 30 kg Barva: růžová Obal je odnímatelný a lze ho prát v ruce při 30 ° C Věk: od 3 let úcta Nevhodné pro děti do tří let.


 • roba Dětská sedací souprava Korunka
  roba Dětská sedací souprava Korunka

  Sedací souprava je z masivního dřeva a bíle nalakovaného MDF. Vhodná pro děti od 2 do 10 let. Sestává z tvarově hezkého dětského stolu a..

  1847.00 Kč
 • pink or blue DAVID dětská sedací skupina
  pink or blue DAVID dětská sedací skupina

  Dětská sedací souprava pink or blue DAVID má mimořádně robustní konstrukci a povrchovou úpravu. Je vyroben z masivního bukového dřeva...

  4121.00 Kč
 • roba Dětská sedačka skupina Miffy
  roba Dětská sedačka skupina Miffy

  Třídílná dětská sedací skupina roba miffy® nejen inspiruje fanoušky miffy®. Skládá se z elegantního dětského stolu a dvou..

  2217.00 KčHledáte Židle? V sekci dětský pokoj | sedací soupravy a nábytek je možné objevit jedinečné dětská židle knorr® - pink lady!
© 2021Kontakt