Tescoma krájecí deska PRECIOSO 36x24 cm


Tescoma krájecí deska PRECIOSO 36x24 cm

Krájení | Krájecí desky | Plastová kuchyňská prkénka

✅Oboustranná krájecí deska vynikající pro přípravu i podávání potravin.   V  krájecí deska PRECIOSO vyniká?   Krájecí deska PRECIOSO je vyrobená revoluční technologií nanoCARE™ a má řadu jedinečných vlastností: nenačichává nezabarvuje se je antibakteriální je ekologická, po použití ji stačí bez saponátu opláchnout. Díky povrchové úpravě technologií nanoCARE™ nezůstávají na povrchu krájecí desky barevné skvrny ani zápach z pokrmů.  Veškeré nečistoty lze smýt pod tekoucí vodou bez použití saponátu, což přispívá k ochraně životního prostředí. Krájecí desky PRECIOSO se snadno udržují čisté a jsou vynikající nejenom pro přípravu potravin, ale i pro jejich podávání.   Jaké má krájecí deska PRECIOSO další výhody?   žlábky pro zachytávání tekutin odměrka pro přesné krájení zóna s hroty pro komfortní krájení rajčat apod. oboustranná protiskluzová úprava.   Materiál: Prvotřídní odolný plast upravený technologií nanoCARE™. Údržba: Vhodné do myčky.  Záruka: 3 roky. ..TESCOMA krájecí deska PRECIOSO 36x24 cm

TESCOMA krájecí deska PRECIOSO 36x24 cm

✅Krájecí deska PRECIOSO značky Tescoma, vynikají praktický pomocník pro krájení, přípravu a také podávání potravin. Je vyrobena revoluční technologií nanoCARE™ a má řadu jedinečných vlastností:..


Tescoma krájecí deska PRECIOSO 36x24 cm 2,75 (55%) 30 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma krajeci deska precioso 36x24 cm obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma krájecí deska precioso 36x24 cm? Poradíme jak vybrat Tescoma krájecí deska PRECIOSO 36x24 cm, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt